رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه، تشکیل حکومت اسلامی و فجر انقلاب در سال ۵۷ را، معجزه ای در قرن حاضر عنوان کرد و گفت: نعمت داشتن حکومت شیعی، آرزوی بسیاری از امت ها بوده است که نتوانستند آن را تجربه کنند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدی هادی در آیین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران که روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه برگزار شد، با بیان این که برپایی حکومت مبتنی بر توحید و ایجاد ظرف مناسب برای ارائه معارف اسلامی، دشوار است اظهار داشت: پیش از این دسترسی مردم به فقیه در قالب حکومت و اجرای احکام شرعی با دشواری روبرو بوده است.
در این مراسم، خانم تجلی، فعال و مبارز دوران انقلاب و همراه مبارزاتی حضرت امام(ره) در گفت و گوی تصویری، به بیان خاطرات حضور خود در پاریس و ضرورت پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب امر به معروف به عنوان مهم ترین پیام امام خمینی پرداخت.
در آیین بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با همت مرکز مقاومت بسیج پژوهشگاه قوه قضاییه برگزار شد، ضمن نمایش نماهنگ سخنان مقام معظم رهبری و کارمند تراز انقلاب اسلامی، پژوهشگران در تریبون آزاد با عنوان “گام دوم انقلاب؛ تکالیف و انتظارات” نظرات خود را مطرح کردند.

 

گزارش تصویری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *