حضور فعال پژوهشگران گروه حقوق خصوصی در همایش حقوق خانواده و رسانه

 

“فضای مجازی، آسیب ها و فرصت ها در حوزه صیانت از خانواده” عنوان نشست تخصصی پژوهشگاه قوه قضاییه با مدیریت دکتر محمدامین کیخای فرزانه است که روز چهارشنبه دهم اسفند ۱۴۰۱ در همایش ملی حقوق خانواده و رسانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه، گروه حقوق دانشکده رفاه به عنوان میزبان، هدف از برگزاری همایش را کنکاش تخصصی مطالب مرتبط با رسانه‌ها و حقوق خانواده و به ویژه تطبیق آن با هویت ایرانی و اسلامی اعلام کرده است  تا با استفاده از دستاوردهای علمی این رویداد و راهکارهای ارائه شده از نهاد خانواده در برابر آسیب های رسانه جلوگیری شود.

دکتر لیلاسادات اسدی،مدرس دانشگاه و قاضی بازنشسته، دکتررقیه سادات مومن، استادیار گروه حقوق دانشگاه امام صادق(ع)، دکتر عباس نیازی،عضوشورای علمی گروه حقوق خصوصی پژوهشگاه قوه قضاییه و دکتر محمدامین کیخای فرزانه، مدیرگروه حقوق خصوصی پژوهشگاه در قالب یک پنل تخصصی، آسیب ها و فرصت های فضای مجازی در صیانت از خانواده را بررسی خواهند کرد. همچنین دو مقاله پذیرفته شده دکتر مریم مهاجری و دکتراجمدرضا موسوی از گروه خصوصی در این نشست ارائه می شود.

پایگاه اطلاع رسانی همایش ملی حقوق خانواده و رسانه در اطلاعیه ای از علاقمندان دعوت کرده است روز چهارشنبه دهم اسفندماه ساعت ۱۴ با استفاده از لینک Lms.refah.ac.ir در این نشست شرکت کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *