راه اندازی فصلنامه حکمرانی قضایی در پژوهشگاه قوه قضاییه

 

“فصلنامه حکمرانی قضایی” با رویکرد حکمرانی مطلوب برای اصلاح و بازنگری در روش های موجود و تجزیه و تحلیل تجارب موفق حکمرانان و مدیران در حوزه های قضائی به زودی در پژوهشگاه قوه قضاییه منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه، این فصلنامه که با نظارت علمی پژوهشکده مطالعات راهبردی کار خود را آغاز می کند، به حل مسائل پیچیده و چند وجهی نظام حقوقی و قضایی نگاه ویژه دارد و در این راستا از  همکاران قضایی و اداری در سراسر کشور و دانش آموختگان دکتری در رشته های مختلف که سابقه فعالیت علمی در حوزه های بین رشته ای دارند، برای همکاری دعوت کرده است.

بر اساس فراخوان پژوهشکده مطالعات راهبردی، محورهای اصلی مجله،حقوق و جامعه‌شناسی و آسیب‌های اجتماعی،حقوق و سیاستگذاری،حقوق و اقتصاد، حقوق و تاریخ تشکیلات قضایی،حقوق و آمار قضایی،حقوق و روانشناسی، حقوق و فناوری- هوش مصنوعی، حقوق و هنر و حقوق و مدیریت قضایی اعلام شده است.

علاقمندان و پژوهشگران برای دریافت اطلاعات بیشتر و  ارسال مقاله و رزومه می توانند با شماره ۰۲۱۲۲۰۹۳۶۸۳ و پست الکترونیکی دفتر مجله Judgov.jri@gmail.com ارتباط داشته باشند.

 

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *