گفت و گوهای تخصصی با نویسندگان در مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه + گزارش تصویری

 

غرفه مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه در دومین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

غرفه مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه در دومین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب با استقبال اساتید، وکلا، دانشجویان و پژوهشگران روبرو بود. تازه های نشر با چینش هنرمندانه نظر بازدیدکنندگان را همان ابتدا به خود جلب می کرد. در گوشه و کنار غرفه ۱۸۷ نیز بسیاری از دانشجویان با حوصله و دقت، صفحات کتاب مورد نظر خود را ورق می زدند.

پویایی و جنبش و جوش غرفه مرکز مطبوعات و انتشارات که عرضه کننده کتاب ها و تولیدات پژوهشی پژوهشگاه قوه قضاییه نیز هست، نشان از پیگیری مخاطبان خاصی دارد که به دنبال کتاب های تخصصی خود، زحمت رسیدن به طبقه دوم ناشران دانشگاهی را بر خود هموار کرده اند و با شوق، قفسه کتاب ها را برانداز می کنند.

یکی از بازدیدکننده های این غرفه به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه گفت: هر چند امسال، مهم ترین ناشران دانشگاهی و مراکز پژوهشی کمی دورتر از شبستان جانمایی شده اند، اما استقبال و بازدید مخاطبان اصلی این ناشران کاهش پیدا نکرده است و کسانی که با فهرستی از کتاب های مورد نیاز خود به نمایشگاه آمده اند، به سرعت نشانی ناشر مورد نظر را پیدا می کنند.

مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه، گفت و گوهای روزانه ای را نیز با نویسندگان کتاب های تخصصی تدارک دیده است که علاقمندان می توانند به صورت زنده از اینستاگرام آن را دنبال کنند.

روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، دکتر سیدعباس موسوی، قاضی سابق دیوان عالی کشور و وکیل دادگستری در تحلیل ماده ۲۶۵ قانون مجازات اسلامی با محوریت کتاب «اماره مدیونیت یا اصل عدم مدیونیت» در این گفت و گو شرکت کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *